המלצות על שיר גינדי

כתבו המלצה
ערוך תמונת פרופיל
שם פרטי |
שם משפחה |
תאריך החתונה |
דוא"ל |
* כתובת הדוא"ל תישמר במערכת ולא תוצג באתר
תוכן ההמלצה |
* ההמלצה תעלה לאוויר לאחר אישור מערכת וואלה! מזל טוב
המלצתך התקבלה וממתינה לאישור

5 המלצות

 • חיים על האדרנלין: זוגיות בסימן אקשן ממליצה על שיר גינדי
  חיים על האדרנלין: זוגיות בסימן אקשן
  07/09/2017
  כשנכנסתי לסטודיו של שיר ישר הבנתי ששם אמצא את השמלה הנחשקת. כל שמלה הייתה יפה מקודמתה. אני רציתי שמלה צמודה עם..
  כשנכנסתי לסטודיו של שיר ישר הבנתי ששם אמצא את השמלה הנחשקת. כל שמלה הייתה יפה מקודמתה. אני רציתי שמלה צמודה עם חצאית לא נפוחה. אחותי שלפה לי את השמלה הכי נפוחה מבין כל השמלות והתחננה שאמדוד. בשניה שמדדתי אותה ידעתי שזאת השמלה שאני אלבש לחתונה שלי.brשיר תפרה לי את השמלה מחדש, מותאמת במיוחד למידות שלי. כל מה שביקשתי היא עשתה בחיוך ובשמחה. היא הוסיפה חרוזים ותפרה הכל בעבודת יד מדוייקת ומדהימה, היא תפרה לי בנוסף חצאית קלוש צמודה והינומה עם גימור תחרה. הייתי מסתובבת לפעמים סתם בסטודיו שלה, לבושה בשמלה ומסרבת להוריד אותה מרוב שהרגשתי כמו נסיכה. היחס של שיר היה אישי ומדהים. ביום החתונה היא הגיעה עד למלון שבו התארגנתי עם השמלה והלבישה אותי. היא לגמרי גרמה לי להרגיש מיוחדת ביום המיוחד שלי".
 • לידור מיארה ממליצה על שיר גינדי
  לידור מיארה
  02/10/2017
  תמיד צחקתי על בנות שכותבות כביקורת שכולם החמיאו להן על השמלה - את כלה! לא יגידו לך משהו אחר... והגיע יומי, ומע..
  תמיד צחקתי על בנות שכותבות כביקורת שכולם החמיאו להן על השמלה - את כלה! לא יגידו לך משהו אחר... והגיע יומי, ומעגל הקרובים אליי הביע את חששותיו אודות הטעם שלי בעיצוב שמלה מ-0, כך שידעתי שמה שיגידו - לטוב או לרע - דברי אמת הם. ובסוף, ולא היה לי ספק בכלל, כולם החמיאו לי על השמלה! אחד אחד לא נשאר חייב כולל המעגל הקרוב החושש ! אבל כל זה לא סתם ולא במקרה: כמאורסת טבעתי בכל האופציות של שמלות הכלה ולמען האמת, כל סטודיו שהגעתי היה עבורי סיוט וחבריי יוכלו להעיד. אף שמלה לא מתאימה לגודל, אני בכלל לא פוגשת את התופרת אלא רק את המוכרת, כמעט כ-ל דבר שביקשתי כתוספת לשמלה לא יכולתי לקבל וכל זאת, למען הסר ספק, במחירים שהשם ישמור. בין כל החיפושים נתקלתי במקרה דרך סטודנטים נישאים בעיצובים של שיר (לא רק שמלות כלה) ומיד ידעתי שיש כאן כישרון. כי כשמישהו הוא הכי טוב במה שהוא עושה - לא צריך להיות מומחה גדול כדי לראות את זה בעיניים. ממש כמו להסתכל על מסי משחק כדורגל. אבל תמונות זה אחד ומציאות זה אחרת - אז ממשיכים לשלב 2 בסאגת שמלות הכלה: כשהגעתי לשיר (ובכל מפגש לאחר מכן) פגשתי שמלה על בובה והתאהבתי מחדש
 • איריס ויזר ממליצה על שיר גינדי
  איריס ויזר
  07/09/2017
  לשיר המדהימה הגעתי לאחר חיפושים אחר השמלה המושלמת.. רציתי משהו עדין אבל נסיכותי ושיר קלעה בול! בשניה שהגעתי לס..
  לשיר המדהימה הגעתי לאחר חיפושים אחר השמלה המושלמת.. רציתי משהו עדין אבל נסיכותי ושיר קלעה בול! בשניה שהגעתי לסטודיו שלה התאהבתי בכל אחת ואחת מהשמלות שהיו לה שם.. שיר מדהימה, עדינה, סבלנית, חייכנית וכל כך כיף להיות בסביבתה! היא תפרה לי את השמלה מ-0 כולל שתי חצאיות, הינומה ועליונית. כל מה שביקשתי היא עשתה, רק בשבילי ובשביל היום המיוחד שלי.. בכל מדידה אצלה הרגשתי נסיכה ופשוט לא רציתי לרדת מהשמלה. שיר ליוותה אותי עד לרגע שבו לבשתי את השמלה לחתונה והיה מרגש ומדהים! אין ספק שהיא כישרון טבעי והדבר הכי נכון לעשות הוא לתת לה לתפור את השמלה של היום המיוחד שלך!
 • ורד בר ברכה ממליצה על שיר גינדי
  ורד בר ברכה
  02/06/2017
  שיר גינדי המהממת! תודה על שמלה מושלמת! גרמת לי להרגיש מלכה בכל התהליך, תודה על ההקשבה שלך לפרטים, על הסבלנות, ..
  שיר גינדי המהממת! תודה על שמלה מושלמת! גרמת לי להרגיש מלכה בכל התהליך, תודה על ההקשבה שלך לפרטים, על הסבלנות, על הרוגע שלך! כייף לי שמוכשרת כמוך הכינה את השמלת כלה שלי, המחמאות לא מפסיקות והכל בזכותך.
 • מיכל כהן ממליצה על שיר גינדי
  מיכל כהן
  19/05/2017
  יחס חם ואישי והכי חשוב שמלות מושלמות... שיר תודה על הכל הגשמת לי חלום ❤